Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie

dotyczący organizacji zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w dniu 26 czerwca 2020 roku.

Świadectwa promocyjne zostaną przekazane uczniom na spotkaniach z wychowawcą klasy zgodnie

z następującym porządkiem:

Klasa Godzina odbioru świadectw Wejście do budynku szkoły

Miejsce spotkania

z wychowawcą

II b 8:00 wejście główne hol główny szkoły
I a 9:00 wejście od strony sali gimnastycznej sala gimnastyczna
III a 9:00 wejście główne hol główny szkoły
I b 10:00 wejście główne hol główny szkoły
II a 10:00 wejście od strony sali gimnastycznej sala gimnastyczna
III b 11:00 wejście główne hol główny szkoły

Zobowiązuję wszystkich uczniów do zachowania środków ochrony: wejście na teren szkoły obowiązkowo w maseczce zakrywającej usta i nos, obowiązuje dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły.

Obowiązuje zakaz gromadzenia się uczniów na terenie szkoły, należy zachować bezpieczny dystans społeczny (co najmniej 2 m odległości).

Uczniowie proszeni są o przekazanie wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej w dniach 24, 25 czerwca 2020 r.

Jolanta Mizio

Dyrektor ZSZ w Odonowie