plakat20

Nowa oferta edukacyjna

Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie

na rok szkolny 2020/2021

Technikum im. Władysława Grabskiego w ZSZ w Odonowie prowadzi nabór kandydatów absolwentów szkół podstawowych w następujących zawodach:

Liceum Ogólnokształcące w Odonowie w ZSZ w Odonowie prowadzi nabór kandydatów – absolwentów szkół podstawowych do:

ulotka201

ulotka202

Szkoła Policealna w ZSZ w Odonowie z zaoczną formą kształcenia prowadzi nabór kandydatów posiadających wykształcenie średnie w zawodzie technik administracji.

Dzięki realizacji swoich pasji i zainteresowań w szkołach ZSZ w Odonowie uczniowie mają szansę na uzyskanie wykształcenia średniego, uzyskanie dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz certyfikatów potwierdzających dodatkowe umiejętności zawodowe.