Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody ZSZ w Odonowie nie jest w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

„Kompetencje kluczowe, kluczem do zatrudnienia”

 

 Powiat Kazimierski realizuje projekt p.t. „Kompetencje Kluczowe kluczem do zatrudnienia” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego od 01.11.2009 r. do 31.10.2010 r.  w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki  Priorytet: IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie: 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Projekt skierowany jest do 40 uczniów Technikum im. Władysława Grabskiego Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie.


W ramach projektu będą realizowane zajęcia z kompetencji kluczowych o profilu : Informatyka „Projektowanie stron WWW z elementami fotografii”, Księgowość w małej firmie w sektorze hotelarstwa, Język angielski w stopniu średnio-zaawansowanym, Język niemiecki w stopniu średnio-zaawansowanym oraz zajęcia dodatkowe: Przedsiębiorczość, Doradztwo zawodowe indywidualne. Zajęcia pozalekcyjne w zakresie kompetencji kluczowych mają na celu wzrost poziomu wiedzy uczniów oraz zachęcają do zwiększenia wysiłku w uczeniu się, angażujące uczniów do czynnego udziału w zdobywaniu wiedzy, rozwijające kreatywność, innowacyjność, wspomagające logiczne myślenie. Zajęcia dodatkowe takie jak doradztwo zawodowe ma na celu orientację zawodową i podniesienie poziomu świadomości w zakresie planowania własnej kariery edukacyjnej i zawodowej. W ramach projektu realizowane będą trzy dwudniowe wizyty studyjne dla uczestników mające na celu zapoznanie się uczniów z ofertą edukacyjną szkół wyższych oraz ofertą zawodową w Warszawie i Poznaniu .

Uczestnicy projektu otrzymają: materiały piśmiennicze ( teczka, notes, długopis), pomoce naukowe ( komplet podręczników), pomoce te są współfinansowane ze środków UE w ramach EFS. W ramach realizacji projektu zapewniony jest zwrot kosztów dojazdu uczestnikom zajęć w zakresie kompetencji kluczowych jak również zostanie zapewniony catering w czasie zajęć.

Projekt „ Kompetencje Kluczowe kluczem do zatrudnienia” da szansę uczniom na rozwój kompetencji kluczowych a w konsekwencji stworzy możliwość znalezienia zatrudnienia bądź samo zatrudnienia.
Projekt „Kompetencje Kluczowe kluczem do zatrudnienia” współfinansowany ze środków
Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Pracownicy projektu:
Kierownik Projektu - Aneta Grzesik
Pracownik administracyjny: Klaudia Konieczna
Pracownik ds. rozliczeń finansowych: Małgorzata Chałuda
Dane kontaktowe:
Projektodawca – Powiat Kazimierski
Adres: ul. T. Kościuszki 12
28-500 Kazimierza Wielka
Strona internetowa: www.powiat.kazimierzaw.pl

Biuro Projektu - Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie
Adres:  Odonów 54
             28-500 Kazimierza Wielka
Te/fax: 041 35-24-104 lub 041 35-21-173
Strona internetowa: www.kompetencjekluczowe.info lub www.zszodonow.edu.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie promocyjno – informacyjne zorganizowane w Zespole Szkół Zawodowych
w Odonowie w ramach przedstawienia oferty projektowej oraz regulaminu uczestnictwa
w projekcje p.t. „Kompetencje Kluczowe kluczem do zatrudnienia”