VII SZKOLNY DZIEŃ HOTELARZA

21 kwietnia już po raz siódmy w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Hotelarza.

Motto tegorocznego święta to:

„ Dawaj gościom, to czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną”.

Podczas uroczystości hotelarze zabrali swoich kolegów z innych klas na wirtualną wycieczkę po nietypowych, budzących zdziwienie albo zachwyt obiektach hotelarskich.

Pojawił się również akcent humorystyczny, bo jak wiadomo nie samym noclegiem hotel stoi, równie ważna, a może nawet ważniejsza jest hotelowa kuchnia. Zaprezentowano scenkę: „Jak upiec ucznia?”.

Swoją obecnością w Dniu Hotelarza zaszczycili nas zacni goście;): Magda Gessler oraz Mariolka, która zaprezentowała nam pakiet usług SPA, z których można skorzystać w każdym dobrym hotelu.

Podsumowaniem obchodów Dnia Hotelarza było rozstrzygnięcie konkursu dla klas hotelarskich na najbardziej klasyczny i oryginalny strój hotelarza. W kategorii strój klasyczny wygrała klasa IIA, a w kategorii strój oryginalny klasa IB. Zwycięzcą gratulujemy.

Na zakończenie uroczystości, każdy dostał coś słodkiego.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy za rokJ.

hot1

hot2